вівторок, 28 серпня 2018 р.

String art — картини з цвяхів і ниток.


Скільки існує різних видів рукоділля просто не злічити, але якщо банальне в’язання або вишивка не для вас, варто спробувати освоїти щось новеньке. Приміром, із звичайних цвяхів і ниток може вийти дивовижної краси картина з допомогою сучасної техніки плетіння стрінг арт. За допомогою декоративних цвяхів, молотка і ниток можна створити неймовірно красиві візерунки, написи, малюнки та навіть картини. Все залежить від того, які кольори ви будете використовувати в роботі.Такі картини стануть оригінальною прикрасою будь-якого інтер'єру.Отож ми  вирішили опанувати саме цю  техніку  у нашій бібліотеці.
Здавалося б, прості нитки, звичайні цвяхи – ну, що розумного може вийти з такого набору інструментів? Насправді ж при правильному переплетенні пряжі надрукований малюнок дивним чином може перетворитися в об’ємну картину. Для техніки стрінг арт ідеї можна почерпнути з чого завгодно. Сподобалось зображення в інтернеті? Можете сміливо завантажувати і роздруковувати.
З допомогою стринг-арту можна змайструвати об’ємне зображення домашнього улюбленця: кішки, собаки, папуги. Любителі абстракції можуть освоїти техніку створення різнобарвного панно. Правильні геометричні форми ліній не стануть перешкодою для створення листівки до дня закоханих. Квіти, комах, тваринний світ, кухонне приладдя – все це можна легко втілити в картини з ниток і цвяхів.


Немає коментарів:

Дописати коментар